orzeldesign.plO nas ✒Opinie ❤Kontakt ☎

Projektowanie wnętrzW ofercie:

Drzwi drewniane i szklane

Oferujemy szeroką gamę drzwi, zarówno drzwi wewnętrzne, jak i wejściowe, drewniane, szklane, metalowe i do specjalnych zastosowań (przeciwpożarowe, akustyczne itp.). Wyróżnia nas oryginalne wzornictwo - współpracujemy z architektami wnętrz, dzięki czemu możemy zrealizować nawet nietypowe pomysły naszych Klientów. Znajdziesz u nas nie tylko drzwi do domu, mieszkania, biura czy garażu, ale i pasujące do nich podłogi, klamki, parapety i progi.

 

Wszystkie nasze drzwi wykonane są z najwyższą starannością i dostępne w szerokiej gamie materiałów oraz kolorów: szklane, aluminiowe, drewniane w obłogu i fornirowane, tradycyjne białe, sosnowe, bukowe, jesion, dąb czarny i wiele innych. W ofecie mamy drzwi własnego wyrobu (marka Prawdziwe Drzwi) oraz od najlepszych producentów: Paulo Rossi, Ronkowski, Asilo, Porta, InterDoor, Cal, Gipsy Kings, Ja-Glas, Dre, Pol-skone i inne. Atutem drzwi naszej produkcji jest korzystna cena przy wyjątkowej jakości. Na bieżąco wprowadzamy do oferty nowości, takie jak drzwi olejowane czy postarzane (szczotkowane).

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz drzwi nietypowych, wahadłowych, łukowych, w nowoczesnych czy klasycznych wzorach, łazienkowych, dwuskrzydłowych, przesuwnych czy składanych - wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować najbardziej złożone projekty. Zapewniamy przy tym kompleksową obsługę – od doradztwa, poprzez wykonanie drzwi na wymiar, po demontaż starych i montaż Twoich nowych drzwi.

W naszej ofercie są m.in. drzwi następujących producentów: