orzeldesign.plO nas ✒Opinie ❤Kontakt ☎

Projektowanie wnętrzW ofercie:

Podłogi drewniane i laminowane

Podłoga ma wpływ na wygląd całego mieszkania, dlatego wybór powinien być uwarunkowany wieloma względami praktycznymi oraz estetycznymi. Drewno jest zdecydowanie przyjemniejsze dla stóp, a panele znacznie odporniejsze na ścieranie. Nasza profesjonalna obsługa dopasuje podłogę do Twoich wymagań. O pomiar, badanie wilgotności, transport i montaż nie musisz się martwić. Od tego jesteśmy MY!

W ofercie mamy podłogi drewniane (deski podłogowe i parkiety), także z drewna egzotycznego, jak i panele laminowane. Specjalizujemy się w podłogach dębowych.

W ofercie mamy dodatkowo podłogi winylowe firmy Wicanders.

Wszystko załatwisz w jednym miejscu: zapewniamy pełną usługę, od pomiaru, poprzez demontaż starej podłogi po położenie nowej - sprawnie i w dobrej cenie.

Polecamy: podłogi szczotkowane

Wykończona matowym lakierem bądź olejem podłoga szczotkowana znakomicie sprawdza się w reprezentacyjnych pomieszczeniach, a dzięki temu, że powstające z latami użytkowania zarysowania giną w uzyskanej przez szczotkowanie fakturze, jest też wyjątkowo trwała. Zastosowanie tej techniki ma wiele zalet - uwypuklona zostaje piękna, naturalna rzeźba słojów drewna, a sama podłoga zyskuje właściwości antypoślizgowe.